LUNI
20 MAI
2024-05-20
MARŢI
21 MAI
2024-05-21
MIERCURI
22 MAI
2024-05-22
JOI
23 MAI
2024-05-23
VINERI
24 MAI
2024-05-24
SÂMBATĂ
25 MAI
2024-05-25
DUMINICĂ
26 MAI
2024-05-26
LUNI
27 MAI
2024-05-27
MARŢI
28 MAI
2024-05-28
MIERCURI
29 MAI
2024-05-29
JOI
30 MAI
2024-05-30
VINERI
31 MAI
2024-05-31
SÂMBATĂ
1 IUN
2024-06-01
DUMINICĂ
2 IUN
2024-06-02
LUNI
3 IUN
2024-06-03
MARŢI
4 IUN
2024-06-04
MIERCURI
5 IUN
2024-06-05
JOI
6 IUN
2024-06-06
VINERI
7 IUN
2024-06-07
SÂMBATĂ
8 IUN
2024-06-08
DUMINICĂ
9 IUN
2024-06-09
(GMT +3:00)
Pentru a alege canalul preferat deselectează unul din posturile selectate.
TVR1 TVR2 TVR3 TVRi TVR CULTURAL
TVR INFO TVR Sport TVR Folclor TVR MOLDOVA    
TVR TIMIŞOARA TVR CLUJ TVR CRAIOVA TVR TÂRGU-MUREŞ TVR IAŞI
 
07 : 00
07 : 00
Telejurnal MATINAL TVR 1
07 : 30
08 : 00
08 : 30
08 : 55
Mașina timpului
Realizator - Dan Trofin09:00Ziua bună de la Iași
Realizator - Dan Trofin09:00Ziua bună de la Iași
09 : 00
09 : 30
10 : 00
10 : 00
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
Realizator - Dan Trofin (Reluare)
Realizator - Dan Trofin (Reluare)
10 : 30
10 : 30
Reporter special
- Frați cu pericolul Realizator - Cristi Donose
- Frați cu pericolul Realizator - Cristi Donose
11 : 00
11 : 00
Invitație la spectacol
- Classix - Armonii Nordice Realizator - Cătălin Sava
- Classix - Armonii Nordice Realizator - Cătălin Sava
11 : 30
12 : 00
12 : 00
România diversă (R)
- De Ziua Mironosițelor la rușii lipoveni din Manolea Realizator - Olena Popovych (Reluare)
- De Ziua Mironosițelor la rușii lipoveni din Manolea Realizator - Olena Popovych (Reluare)
12 : 30
13 : 00
13 : 00
Pridvoarele credinței
prima parte Realizator - Sergiu Ciocoiu
prima parte Realizator - Sergiu Ciocoiu
13 : 30
14 : 00
14 : 00
Telejurnal
- Preluare TVR1
- Preluare TVR1
14 : 30
14 : 45
ABC
-UL democratiei&Mașina Timpului Realizator - Ovidiu Mihăiuc / Dan Trofin
-UL democratiei&Mașina Timpului Realizator - Ovidiu Mihăiuc / Dan Trofin
15 : 00
15 : 00
Ediții de colecție (R)
- Reporter special - Teatrul în oglindă; Iaşii marilor iubiri - Râpa Galbenă Realizator - Dana Ișoveanu (Reluare)
- Reporter special - Teatrul în oglindă; Iaşii marilor iubiri - Râpa Galbenă Realizator - Dana Ișoveanu (Reluare)
15 : 30
16 : 00
16 : 00
Arena
Realizator - Vasile Arhire
Realizator - Vasile Arhire
16 : 30
17 : 00
17 : 00
Telejurnal regional TVR 3 (R)
(Reluare)
(Reluare)
17 : 25
Mașina timpului
Realizator - Dan Trofin
Realizator - Dan Trofin
17 : 30
17 : 30
Campanie electorală
18 : 00
18 : 00
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
(Reluare)
(Reluare)
18 : 30
18 : 30
Interviul săptămânii
Realizator - Roxana Costaș
Realizator - Roxana Costaș
19 : 00
19 : 00
Ziua bună de la Iași
19 : 30
20 : 00
20 : 00
Arena
Realizator - Vasile Arhire
Realizator - Vasile Arhire
20 : 30
21 : 00
21 : 00
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
(Reluare)
(Reluare)
21 : 30
21 : 30
Interviul săptămânii
Realizator - Roxana Costaș
Realizator - Roxana Costaș
21 : 55
Mașina timpului
Realizator - Dan Trofin
Realizator - Dan Trofin
22 : 00
22 : 00
Preluare TVR3
22 : 30
23 : 00
23 : 30
00 : 00
00 : 30
01 : 00
01 : 30
02 : 00
02 : 30
03 : 00
03 : 30
04 : 00
04 : 30
05 : 00
05 : 30
06 : 00
06 : 30