Siteul tvr.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptarea politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES

TVR HD: Programul transmisiunilor de la Olimpiada de Iarnă

TVR.RO | Miercuri, 14 Februarie 2018
De la PyeongChang, Coreea de Sud, până pe 25 februarie

Data

Ziua

Ora


14.02.2018

Miercuri

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei Slovacia - Rusia

14.02.2018

Miercuri

19:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 14 februarie: Patinaj, program scurt

15.02.2018

Joi

00:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 14 feb

15.02.2018

Joi

01:55

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 14 februarie: Hochei Slovacia - Rusia

15.02.2018

Joi

03:55

JO Iarna PYEONGCHANG – Faza Zilei

15.02.2018

Joi

04:20

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj Perechi

15.02.2018

Joi

07:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 15 februarie: Schi Alpin M Super G

15.02.2018

Joi

09:15

JO Iarna PYEONGCHANG – Rezumatul zilei 14 februarie

15.02.2018

Joi

10:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Biathlon  F 15 km individual

15.02.2018

Joi

13:20

JO Iarna PYEONGCHANG - Biatlon M 20 km individual / alternativ cu Sanie Echipe ştafetă finala

15.02.2018

Joi

15:30

JO Iarna PYEONGCHANG – înregistrări competiţii din 15 februarie: Biathlon  F 15 km individual

16.02.2018

Vineri

00:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 15 feb

16.02.2018

Vineri

01:05

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 15 februarie: Patinaj perechi

16.02.2018

Vineri

02:30

JO Iarna PYEONGCHANG - Skeleton M Manşa 3 si 4

16.02.2018

Vineri

03:55

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj program scurt M

16.02.2018

Vineri

8:10

JO Iarna PYEONGCHANG – Ski alpin slalom feminin finala

16.02.2018

Vineri

9:50

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 16 februarie: Skeleton

16.02.2018

Vineri

12:15

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 16 februarie: schi alpin masculin super G

16.02.2018

Vineri

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG – Selecţiuni Patinaj Program scurt

17.02.2018

Sâmbătă

00:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 16 feb

17.02.2018

Sâmbătă

01:05

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 15 februarie: Biatlon, Sanie

17.02.2018

Sâmbătă

04:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Schi Alpin F Super G

17.02.2018

Sâmbătă

05:45

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj M finala

17.02.2018

Sâmbătă

11:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei Canada - Cehia,

17.02.2018

Sâmbătă

13:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Biatlon 12,5km mass start F

17.02.2018

Sâmbătă

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei Rusia - SUA

17.02.2018

Sâmbătă

JO Iarna PYEONGCHANG - Sărituri M LH Finala (14:30-16:05),

17.02.2018

Sâmbătă

18:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Sărituri M LH Finala (14:30-16:05),

18.02.2018

Duminică

01:45

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 17 feb

18.02.2018

Duminică

02:35

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 17 februarie: Selecţiuni Patinaj M Finala

18.02.2018

Duminică

04:15

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 17 februarie: Hochei Canada - Cehia

18.02.2018

Duminică

06:45

JO Iarna PYEONGCHANG - Schi Alpin Slalom Uriaş M

18.02.2018

Duminică

08:35

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 17 februarie: Hochei Rusia - SUA

18.02.2018

Duminică

13:05

JO Iarna PYEONGCHANG - Bob 2M manşa 1 / alternativ cu Biatlon M 15 km mass start

18.02.2018

Duminică

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei  Suedia - Finlanda

19.02.2018

Luni

01:30

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 18

19.02.2018

Luni

02:05

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 18 februarie: Hochei  Suedia - Finlanda

19.02.2018

Luni

04:05

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj Program Scurt Dans

19.02.2018

Luni

10:20

JO Iarna PYEONGCHANG – înregistrare Rezumatul Zilei 18 februarie

19.02.2018

Luni

11:10

JO Iarna PYEONGCHANG – Patinaj. Program scurt, dans

19.02.2018

Luni

13:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Bob 2 M finala

19.02.2018

Luni

15:45

JO Iarna PYEONGCHANG - Sărituri M echipe LH, intra dupa Bob 2 M

20.02.2018

Marţi

00:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 19 feb

20.02.2018

Marţi

02:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 18 februarie: Schi alpin

20.02.2018

Marţi

03:55

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj Dans

20.02.2018

Marţi

10:20

JO Iarna PYEONGCHANG – înregistrare Rezumatul Zilei 19 februarie

20.02.2018

Marţi

12:00

JO Iarna PYEONGCHANG – Combinata nordică Sărituri

20.02.2018

Marţi

14:45

JO Iarna PYEONGCHANG – Combinata nordică Fond 10 Km Sprint

20.02.2018

Marţi

15:30

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 19 februarie: Bob 2 M finala

20.02.2018

Marţi

20:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj Dans

21.02.2018

Miercuri

00:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 20 feb

21.02.2018

Miercuri

2:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 19 februarie: Sărituri M

21.02.2018

Miercuri

04:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Schi Alpin Coborâre F

21.02.2018

Miercuri

05:35

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj program scurt F, după Schi Alpin Coborâre F

21.02.2018

Miercuri

07:30

JO Iarna PYEONGCHANG - Freestyle skiing ski-cross M finala

21.02.2018

Miercuri

09:10

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 20 februarie: Combinata nordică Sărituri

21.02.2018

Miercuri

09:55

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 20 februarie: Combinata nordică 10 Km Sprint

21.02.2018

Miercuri

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj program scurt

21.02.2018

Miercuri

19:50

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 21 februarie: Schi alpin coborâre

21.02.2018

Miercuri

21:25

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 20 februarie: Combinata nordică 10 Km Sprint

22.02.2018

Joi

00:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 21 feb

22.02.2018

Joi

00:50

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 21 februarie: Patinaj program scurt

22.02.2018

Joi

03:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Alpin Slalom M manşa 1

22.02.2018

Joi

06:45

JO Iarna PYEONGCHANG - Alpin Slalom M manşa 2

22.02.2018

Joi

10:30

JO Iarna PYEONGCHANG – înregistrare Rezumatul Zilei 21 februarie

22.02.2018

Joi

12:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Short track 500m finala, 1000m F finala

22.02.2018

Joi

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 22 februarie: Alpin Slalom M (manşa1)

22.02.2018

Joi

16:05

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 20 februarie: Selecţiuni Patinaj Dans

22.02.2018

Joi

17:50

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 21 februarie: Patinaj program scurt

22.02.2018

Joi

20:10

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 22 februarie: Short track 500m finala

23.02.2018

Vineri

00:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 22 feb

23.02.2018

Vineri

01:45

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 22 februarie: Alpin Slalom M (manşa 2)

23.02.2018

Vineri

04:05

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj F finala

23.02.2018

Vineri

07:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Freestyle skiing cross finala

23.02.2018

Vineri

09:40

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei M semifinala 1

23.02.2018

Vineri

13:15

JO Iarna PYEONGCHANG - Biatlon M ştafetă 7,5 km

23.02.2018

Vineri

14:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei M semifinala 2

23.02.2018

Vineri

16:30

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 23 februarie: Hochei semifinala 1

23.02.2018

Vineri

18:30

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 23 februarie: Biatlon

23.02.2018

Vineri

20:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Patinaj F finala

23.02.2018

Vineri

22:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 23 februarie: Hochei M semifinala 2

24.02.2018

Sâmbătă

00:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 23 feb

24.02.2018

Sâmbătă

00:50

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 23 februarie: Patinaj F finala

24.02.2018

Sâmbătă

02:30

JO Iarna PYEONGCHANG - Bob 4 M manşa 1

24.02.2018

Sâmbătă

04:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Schi alpin pe echipe manşa 2

24.02.2018

Sâmbătă

07:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 24 februarie: Bob 4 M

24.02.2018

Sâmbătă

08:35

JO Iarna PYEONGCHANG - Curling M aur

24.02.2018

Sâmbătă

11:30

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 24 februarie: Schi alpin echipe manşa 2

24.02.2018

Sâmbătă

14:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei M bronz

24.02.2018

Sâmbătă

16:40

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 24 februarie: Bob 4 M

25.02.2018

Duminică

00:30

JO Iarna PYEONGCHANG - Rezumatul Zilei 24 feb

25.02.2018

Duminică

02:05

JO Iarna PYEONGCHANG - Curling F finala alternativ cu Bob 4 M manşele 3 şi 4

25.02.2018

Duminică

06:10

JO Iarna PYEONGCHANG - Hochei M finala

25.02.2018

Duminică

13:00

JO Iarna PYEONGCHANG - Ceremonia de Închidere

25.02.2018

Duminică

18:00

JO Iarna PYEONGCHANG - înregistrări competiţii din 25 februarie: Gala Patinaj

26.02.2018

Luni

00:00

JO Iarna PYEONGCHANG – Înregistrare: Ceremonia de Închidere